PENZION ŠUMAVA | Rychta na Račánku - ubytování Kašperské Hory, Šumava

PENZION ŠUMAVA
Rychta na Račánku - ubytování Kašperské Hory, Šumava
Ubytování na Šumavě - stylový penzion a restaurace nedaleko města Kašperské Hory hradem hradu Kašperk.
Ubytování na Šumavě - stylový penzion a restaurace nedaleko města Kašperské Hory hradem hradu Kašperk.
Rychta na Račánku - ubytování Kašperské Hory, Šumava
Ubytování na Šumavě - stylový penzion a restaurace nedaleko města Kašperské Hory hradem hradu Kašperk.

Nabídka

Kontakt - dole vlevo

RYCHTA NA RAČÁNKU
Žlíbek č.p.17
341 92 Kašperské Hory

tel. : 376 582 117 

penzion@racanek.cz

Otevírací doba

Penzion je otevřen celoročně.

Restaurace - otevírací doba pro veřejnost

pondělí - zavřeno 

úterý - neděle   11 - 18:00 hod.

Zimní sporty

Poblíž Račánku vede upravovaná běžecká trasa  na Javorník. Sjezdovky v Kašperských Horách (3 km) poskytnou kvalitní lyžování. Umělé zasněžování, sjezdovka s večerním osvětlením i rychlé občerstvení potěší dospělé, děti pobaví snowtubing. Pro náročné lyžaře jsou připraveny sjezdovky v Lyžařském areálu Zadov.

Jaro, léto, podzim

Šumavské výlety - prohlídka nebo divadelní představení na hradě Kašperk, jistě se podíváte i na další hrady v blízkém okolí – Velhartice, Rabí, hradiště Sedlo a Královský kámen. Zaujmou Vás muzea ve městech Kašperské Hory a Sušice. Neopakovatelné kouzlo má divoká řeka Vydra, Čeňkova pila, Antýgl. V létě mohou hosté využít  venkovní bazén, krásné koupaliště je Ostružně.  Můžeme zajistit  vyjížďky na koni, Račánek je stanice Evropské koňské stezky. Na podzim naše hosty houbaření.

Začíná sněžit, hurá.

Ubytování máme na jarní prázdniny ještě volné.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Telefon: 376 582 117
Email: penzion@racanek.cz
Ubytování
Útulné ubytování na Šumavě v původní horské usedlosti na polosamotě nedaleko hradu Kašperk a města Kašperské Hory.
Stravování
Stylová jídelna s kachlovými kamny, snídaně, polopenze a další služby pouze pro ubytované hosty. Nabídka i pro zvlášť mlsnou společnost.
Lyžování
V blízkém okolí penzionu několik lyžařských areálů pro pokročilé lyžaře i děti. Snowtubing. Běžecká stopa na Javorník u penzionu.
Výlety
Poloha penzionu v srdci Šumavy je ideální pro turisty, cykloturisty, houbaře i pro relaxaci a odpočinek. Objevujte krásy Šumavy.

Rychta na Račánku (v nadmořské výšce 830m) je rozložitý šumavský penzion, který vznikl kompletní rekonstrukcí a dostavbou původní horské usedlosti – polosamoty. Krásná poloha a blízký hrad Kašperk, méně známá zřícenina Pustý hrádek a výhled na horu Ždánov činí z Račánku zajímavý turistický cíl na Šumavě. Nabízí ubytování ve stylových, dobře vybavených pokojích; k dispozici je i jeden komfortní apartmán. V interiérech převažuje dřevo a chalupnický styl. K penzionu patří restaurace s dobrou staročeskou kuchyní. V létě Vás uvítá terasa obklopená šumavskou přírodou a v zimě se budete dobře cítit v naší restauraci s kachlovými kamny. Pro hosty je k dispozici soukromé parkoviště. Račánek je celoročně velmi dobře dostupný autem po silnici Kašperské Hory - Nezdice.


Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
ŠUMAVA, Kašperské Hory - turistické informace, přehledy zajímavých míst, mapy - naleznete na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ