SLUŽBY A AKTIVITY | Rychta na Račánku - ubytování Kašperské Hory, Šumava

SLUŽBY A AKTIVITY
Cesta: Titulní stránka > Služby a aktivity

Nabídka

Kontakt - dole vlevo

RYCHTA NA RAČÁNKU
Žlíbek č.p.17
341 92 Kašperské Hory

tel. : 376 582 117 

penzion@racanek.cz

Zimní sporty

Poblíž Račánku vede upravovaná běžecká trasa  na Javorník. Sjezdovky v Kašperských Horách (3 km) poskytnou kvalitní lyžování. Umělé zasněžování, sjezdovka s večerním osvětlením i rychlé občerstvení potěší dospělé, děti pobaví snowtubing. Pro náročné lyžaře jsou připraveny sjezdovky v Lyžařském areálu Zadov.

Jaro, léto, podzim

Šumavské výlety - prohlídka nebo divadelní představení na hradě Kašperk, jistě se podíváte i na další hrady v blízkém okolí – Velhartice, Rabí, hradiště Sedlo a Královský kámen. Zaujmou Vás muzea ve městech Kašperské Hory a Sušice. Neopakovatelné kouzlo má divoká řeka Vydra, Čeňkova pila, Antýgl. V létě mohou hosté využít  venkovní bazén, krásné koupaliště je Ostružně.  Můžeme zajistit  vyjížďky na koni, Račánek je stanice Evropské koňské stezky. Na podzim naše hosty houbaření.

Otevírací doba

Penzion je otevřen celoročně.

Restaurace - otevírací doba pro veřejnost:

pondělí- zavřeno

úterý - neděle       11 - 18:30

změny otevírací doby možné po předchozí dohodě 

Služby a aktivity

Šumavské lesy jsou opravdovým rájem pro houbaře. Sezóna začíná přibližně koncem července (v závislosti na počasí), od našeho penzionu je opravdu nepatrný kousek do lesa a nestane se, že by člověk nenasbíral alespoň na smaženici.
K dispozici ubytovaným rodinám je nadzemní bazén v zahradě - na dohled od terasy restaurace.
Terasa restaurace Rychty na Račánku je místem, z něhož se těžko odchází...
Snowtubing - to je velká legrace. Vašim dětem udělá radost, když je vezmete na tuto zimní atrakci do Lyžařského areálu SNOWHILL v Kašperských Horách.
Po včasné předchozí dohodě zajistíme vyjížďky s kvalifikovaným doprovodem v nejbližším okolí Račánku.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
ŠUMAVA, Kašperské Hory - turistické informace, přehledy zajímavých míst, mapy - naleznete na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ